Dobroczynne spotkanie świąteczne dla pracowników WTW

Home » Aktualności » Dobroczynne spotkanie świąteczne dla pracowników WTW

W czwartek, 14 grudnia w Domu Towarowym Braci Jabłkowskich odbyły się wyjątkowe warsztaty świąteczne zorganizowane przez naszą Fundację poMOC, agencję BFC i firmę Willis Towers Watson, stanowiące przykład dobrej współpracy opartej na idei społecznej odpowiedzialności biznesu (CSR).

W ramach zaangażowania w społeczność i troski o potrzebujących, nasza Fundacja, specjalizująca się w inicjatywach charytatywnych, dzięki agencji BFC nawiązała współpracę z firmą Willis Towers Watson, globalnym liderem w branży brokersko-doradczej. Celem było stworzenie wyjątkowego wydarzenia podczas świątecznego spotkania dla pracowników, które nie tylko integrowałoby zespół, lecz także służyłoby wsparciu osób znajdujących się w trudnej sytuacji życiowej, w okresie świątecznym.

Współpraca przekroczyła granice biznesowe, koncentrując się na celu społecznym. Pracownicy firmy WTW mieli okazję wykazać się kreatywnością podczas pisania świątecznych kartek, zdobienia pierników i tworzenia stroików bożonarodzeniowych, które mogli wykonać dla siebie lub przeznaczyć Podopiecznym Hospicjum Domowego im. Cicely Saunders, Dziennego Domu Pomocy Społecznej przy Paca 42 oraz Matek i Dzieci z Dworca Brześć.

„Cieszę się, że pracuję ze wspaniałym zespołem, nie tylko mocno angażującym się w bieżące zadania zawodowe, ale także pełnym wrażliwości na potrzeby drugiego człowieka. Udział w warsztatach tworzenia kartek, stroików i pierników dla wspomnianych instytucji pokazał po raz kolejny otwarte serca i umysły współpracowników WTW. Wierzę, że ta pomoc jest naszym małym wkładem w poprawę jakości życia podopiecznych tych organizacji i jestem przekonana, że umacnia także więzi w naszej organizacji.” mówi Barbara Timofiejuk, Prezes Zarządu WTW

Szacunek dla potrzeb i wysiłku każdego uczestnika stanowił fundament tych wydarzeń. Podczas warsztatów każdy mógł wyrazić swoją twórczość i pomysły, a otwarta atmosfera sprzyjała szanowaniu różnorodności poglądów i umiejętności, co przyczyniło się do stworzenia wyjątkowych dzieł.

Katarzyna Ułan, Dyrektor Wydarzeń, Agencja BFC: „Tego typu inicjatywy pokazują, że biznes może być motorem zmiany społecznej. Nasza współpraca to nie tylko wydarzenie jednorazowe – to model, jak działania CSR mogą stać się integralną częścią funkcjonowania firm, przynosząc korzyści zarówno pracownikom, jak i społeczności lokalnej.”

Modelowa współpraca między Fundacją poMOC, firmą WTW i agencją BFC stanowi inspirację dla innych podmiotów biznesowych, ukazując, że wartość dodana dla społeczności może być generowana poprzez partnerstwo i zaangażowanie w inicjatywy CSR.

„Nasza współpraca, to przykład tego, jak biznes może działać z myślą o społeczności. Nasze zaangażowanie w inicjatywy charytatywne nabiera dodatkowego wymiaru dzięki partnerstwu z firmami, które rozumieją istotę społecznej odpowiedzialności i pragną wnosić pozytywny wkład w życie innych osób.” mówi Marcin W. Kołodziej, Prezes Zarządu Fundacji poMOC

Warsztaty nie tylko ukazały kreatywność i zaangażowanie pracowników, lecz także odzwierciedliły wspólne wartości, którymi kierują się te organizacje – pracą zespołową, uczciwością i wzajemnym szacunkiem. Wytworzone prace, zostaną przekazane podopiecznym placówek jeszcze przed Świętami Bożego Narodzenia.

Dziękujemy Wam wszystkim za zaangażowanie i wsparcie. Najmocniej jednak ściskamy nasze Wolontariuszki: Julię i Agatę, które przez cały wieczór były z nami!

Powiedz innym:
Marcin W. Kołodziej
Marcin W. Kołodziej
Artykuły: 20

Jeden komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *