MOCni razem!

Home » Projekty » MOCni razem!

Nasz sztandarowy projekt warsztatowy, w którym wykorzystujemy różne techniki artystyczne z naszymi odbiorcami, w wieku od 5 do 105 lat!

Za każdym pociągnięciem pędzla i akordem dźwięków kryje się niepowtarzalna opowieść. Nasz projekt MOCni razem! jest jak magiczna przestrzeń, w której wszyscy - od pięciolatków po 105-latków - mogą odkryć swoją kreatywność i wyrazić siebie poprzez różne techniki artystyczne.

W MOCni razem! nie chodzi tylko o malowanie czy rzeźbienie, to odkrywanie piękna i magii, która tkwi w nas samych. Nasze warsztaty artystyczne nie znają ograniczeń wiekowych, a to właśnie sprawia, że są tak wyjątkowe. Wspólnie eksplorujemy świat sztuki, poznajemy nowych przyjaciół i budujemy mosty między pokoleniami.

Podczas tych spotkań uczymy się od siebie nawzajem, a radość tworzenia towarzyszy nam na każdym etapie. Z projektem MOCni razem! niesiemy dziesiątki uśmiechów, setki nowo nawiązanych przyjaźni i tysiące dzieł sztuki, które przemawiają do serca. To nie tylko warsztaty, to droga ku odkryciu siebie i inspiracji innych. W MOCni razem! jesteśmy jedną wielką rodziną, gotową zmieniać świat poprzez piękno sztuki i moc wspólnego działania. Dołączdo nas i poczuj tę niezwykłą energię, która tkwi w każdym z nas!

Jak wziąć udział w warsztatach?

Obserwuj nasze aktualności, śledź nasze media społecznościowe, tam publikujemy nasze wydarzenia i warunki udziału.

Jak zamówić warsztaty dla konkretnej grupy lub instytucji?

Napisz do nas na adres: wspolpraca@moc.org.pl a przekażemy Ci wszystkie szczegóły.

Zdjęcia z naszych warsztatów:

Udostępnij: