Nasza klasa

Home » Projekty » Nasza klasa

Projekt łączący sztuki sceniczne ze wsparciem psychologicznym. Dzieci i młodzież przygotowując swój spektakl pod okiem zawodowych aktorów i artystów oraz psychologów i psychoterapeutów, uczy się wyrażać emocje i sobie z nimi radzić.

Sztuka sceniczna to nie tylko widowisko, to także sposób na odkrywanie siebie i budowanie pewności siebie. Nasz projekt NASZA KLASA to magia teatru połączona ze wsparciem psychologicznym, które pomaga dzieciom i młodzieży odkrywać nie tylko talenty aktorskie, ale także umiejętność wyrażania swoich emocji.

W NASZEJ KLASIE każdy jest gwiazdą na scenie swojego życia. Dzieci i młodzież uczą się tworzyć własny spektakl, który jest zarazem lustrem ich własnych doświadczeń i emocji. Teatralna forma pozwala im wyrazić swoje uczucia i nauczyć się radzenia sobie z nimi.

Nasz projekt to nie tylko sztuka, to także wsparcie psychologiczne, które pomaga młodym ludziom zrozumieć siebie i innych. Dajmy szansę dzieciom i młodzieży aby

odnalazły w teatrze nie tylko pasję, ale także narzędzie do lepszego zrozumienia samego siebie. W NASZEJ KLASIE jesteśmy jedną wielką rodziną teatralną, gotową inspirować i pomagać sobie nawzajem. Dołącz do nas i odkryj magię teatru, która może zmieniać życie i dawać pewność siebie.

Projekt został stworzony przez Miriam Aleksandrowicz. Po jej śmierci, nie mogliśmy go zostawić i realizujemy go według jej pomysłu i pozostawionych nam wytycznych. Zakłada 3-miesięczne warsztaty dla klas:

  • VII-VIII szkół podstawowych, na podstawie "Zemsty" Aleksandra Fredry,
  • I-II szkół średnich, na podstawie "Romeo i Julia" Wiliama Szekspira.

W sumie około 10-12 spotkań, po których następuje wystawienie samodzielnie przygotowanego, przez grupę, przedstawienia.

Jak wziąć udział w warsztatach?

Obserwuj nasze aktualności, śledź nasze media społecznościowe, tam publikujemy nasze wydarzenia i warunki udziału.

Jak zamówić warsztaty dla konkretnej grupy lub instytucji?

Napisz do nas na adres: wspolpraca@moc.org.pl a przekażemy Ci wszystkie szczegóły.

Materiały do pobrania:

Udostępnij: