Nie zapomnij „Spojrzeć Prosto w Oczy” i w tym roku!

Home » Aktualności » Nie zapomnij „Spojrzeć Prosto w Oczy” i w tym roku!

Przypominamy o wartościowej akcji społecznej Fundacji Redukujemy Stres, której jesteśmy partnerem. A już niedługo możecie wziąć udział w warsztatach! Zapraszamy też pod Kolumnę Zygmunta w Warszawie.

Widzenie jest podstawą istnienia wszystkiego, zjawisk, osób, przedmiotów. To jak widzimy Świat, wpływa na nas, naszą psychikę, na nasz świat wewnętrzny, na nasze ciało, na naszą komunikację z drugim człowiekiem. Jeśli patrzymy na świat tylko z miejsca utożsamienia, z małego „Ja” świat często wydaje nam się wrogi, czujemy się oddzieleni, bronimy tylko swojego punktu widzenia.

Jeśli nasze widzenie rozszerza się, zaczynamy widzieć i czuć przestrzeń, przestajemy postrzegać świat tylko z miejsca utożsamienia, z małego „Ja”, szerokie widzenie pozwala nam mieścić perspektywę innych osób, pozwala nam po prostu być w przepływie z Wszechświatem, drugim człowiekiem, być Obecnym. Do takiego spotkania zapraszamy Was podczas społecznej akcji: „Spójrzmy Sobie w Oczy”. Będzie to już piąta edycja tego wydarzenia. Tym razem chcemy się z Wami spotkać także wcześniej niż 20 grudnia 2023 r. W Warszawie – możemy przeczytać na stronie organizatora.

Jeśli jesteście zainteresowani udziałem w warsztatach z Redukcji Stresu, zapraszamy 16 grudnia od 14.00 do 18.00, prowadzonym przez Agnieszkę Czubak i Sebastiana Zboińskiego , by głęboko spojrzeć sobie w oczy, poczuć to, co będzie się działo 20 grudnia 2023 r., by jak najwięcej z Was poczuło sens takiego spotkania, podczas spotkania z ludźmi na ulicy. Podczas warsztatu doświadczymy wspólnej praktyki, która wesprze proces lądowania w ciele, odreagowania napięć, obniżenia poziomu stresu.

Więcej informacji szukaj tutaj: 👇

Powiedz innym:
Joanna Zaczyńska vel Zaczek
Joanna Zaczyńska vel Zaczek
Artykuły: 7

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *