Akademia Rzeczników Zmian 3.0 za nami!

Home » Aktualności » Akademia Rzeczników Zmian 3.0 za nami!

To jeden z ważniejszych dni. Po ośmiu ważnych miesiącach coś się kończy a jednocześnie zaczyna. Przeszliśmy całą Akademię Rzeczników Zmian 3.0 Szkoła Liderów realizując projekty z młodzieżą. Ucząc się i wsłuchując w potrzeby młodych.

To też ważne 8 miesięcy z poziomu historii. Zaczynaliśmy w pandemii, w okienkach, bez nóg. Kończyliśmy w realnym wreszcie świecie, z uściskami, bliskością i wspólną pracą. Zaczynaliśmy w miarę spokojnym świecie, kończymy z wojną i cierpieniem tuż za ścianą.

Historia te momenty odnotuje na swoich kartach. My je zapamiętamy na zawsze. Dziękuję Wam za każdą chwilę. Za uważność i zrozumienie. Za przyjazną atmosferę i dobrą robotę! Warto było przypomnieć sobie, oraz rozszerzyć wiedzę z zakresu budowania partnerskich relacji z młodzieżą opartej na zaufaniu i współpracy, wspierać i pobudzać indywidualny oraz grupowy potencjał młodzieży. Poznać różnorodne metody i narzędzia, w tym metody pracy warsztatowej, pracy projektowej oraz przywództwa do pracy z młodzieżą, uwarunkowane na mocnych, formalno-prawnych fundamentach.

Dziś już absolwenci – do zobaczenia przy kolejnych projektach, na wspólnych szlakach! Dziękuję najlepsza “ekipo pieroga”!

Marcin W. Kołodziej

Powiedz innym:
Marcin W. Kołodziej
Marcin W. Kołodziej
Artykuły: 7

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *