Grupa ludzi odpowiedzialnych za program Google, SGH Umiejętności Jutra

Umiejętności Jutra SGH i Google

Home » Aktualności » Umiejętności Jutra SGH i Google

Pragnę aby nasza fundacja inwestowała w innowacje i rozwój, dlatego też zdobywam nowe umiejętności i poszerzam wiedzę, którą posiadam. Nie ulega wątpliwościom, że coraz więcej przedsiębiorstw zmienia dotychczasowy model pracy i adaptuje własny biznes pod rynek online – większość z nich decyduje się skorzystać z pomocy osób specjalizujących się w e-marketingu.

https://events.withgoogle.com/umiejetnosci-jutra/

Program Umiejętności Jutra przygotował mnie do pracy w branży szeroko pojętego digital marketingu. Zgłębiłam wiedzę o reklamach Google, SEO, UX, zarządzaniu kampaniami w Social Mediach, administrowaniu danych, analityce internetowej, oraz poznałam strategie marketingowe i sprzedażowe.
Dzięki warsztatom Umiejętności Jutra mogę płynniej i sprawniej zarządzać działaniami online, oraz docierać z naszą misją do szerszego grona odbiorców.


„Bardzo się cieszę, że udało się nam wspólnie stworzyć coś tak wyjątkowego” – oceniła Magdalena Kotlarczyk. Jest ona jedną z inicjatorek projektu, który zrealizowała z gronem najbliższych współpracowników, w partnerstwie z SGH i przy wsparciu instytucji rządowych.


Program, który wpisuje się w szerszą inicjatywę #GrowwithGoogle, był realizowany od kwietnia br. Chęć uczestnictwa w zajęciach w nim przewidzianych zgłosiło ponad 20 tys. osób. Dyplomy ukończenia szkoleń otrzymało ostatecznie 5 tys.


Joanna Zaczyńska vel Zaczek

https://gazeta.sgh.waw.pl/wspolpraca-z-otoczeniem/zakonczyla-sie-pierwsza-edycja-programu-umiejetnosci-jutra

Powiedz innym:
Joanna Zaczyńska vel Zaczek
Joanna Zaczyńska vel Zaczek
Artykuły: 3

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *